- Dokument dodano 2018-03-08, oglądany 1447 razy -
Lista finalistów biorących udział w etapie diecezjalnym
XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej
Miejsce |
Uczeń |
Punkty
|
Szkoła |
Nauczyciel przygotowujący |
1 |
Maria Wachowicz |
49 |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Al. Racławickie 26 20-043 Lublin |
ks. Paweł Hodorek |
2 |
Karol Staszczyk |
47 |
Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego Al. Warszawska 31 20-803 Lublin |
ks. Tomasz Makarewicz SAC |
3 |
Aleksandra Antoszek |
43 |
V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Lipowa 7 20-020 Lublin |
Ryszard Obarski |
4 |
Karol Mazurek |
42 |
Zespół Szkół im. św. Stanisława Kostki ul. ks. Michała Słowikowskiego 6 20-124 Lublin |
ks. Paweł Tomaszewski |
4 |
Klamut Kornel |
42 |
Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego Al. Warszawska 31 20-803 Lublin |
ks. Tomasz Makarewicz SAC |
5 |
Krawczak Wiktoria |
41 |
Zespół Szkół Nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki ul. Chopina 6 21-100 Lubartów |
s. Emilia Stawarz |
6 |
Podstawka Krzysztof |
40 |
Zespół Szkół im. św. Stanisława Kostki ul. ks. Michała Słowikowskiego 6 20-124 Lublin |
ks. Paweł Tomaszewski |
7 |
Mazurkiewicz Michał |
39 |
Zespół Szkół Nr 2 ul. Gen. Władysława Sikorskiego 25 23-210 Kraśnik |
Alicja Szubartowska |
8 |
Szczęśniak Beata |
37 |
V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Lipowa 7 20-020 Lublin |
Józef Nowak |
9 |
Szymaszek Dominika |
36 |
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Z. Nałkowskiej ul. Słowicza 5 20-336 Lublin |
Dorota Wyrostkiewicz |
9 |
Tatara Daniel |
36 |
II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego ul. Ogrodowa 16 20-075 Lublin |
ks. Łukasz Sidor |
9 |
Głuch Maja |
36 |
I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Adama Jerzego Czartoryskiego Al. Partyzantów 16 24-100 Puławy |
Lucyna Lekan-Kozak |
10 |
Chudzicka Beata |
35 |
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły ul. Wodna 24 23-250 Urzędów |
Andrzej Słowik |
10 |
Górska Paulina |
35 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej ul. Szkolna 4 20-124 Lublin |
Bożena Twarowska |
10 |
Lecka Martyna |
35 |
Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego Al. Warszawska 31 20-803 Lublin |
ks. Tomasz Makarewicz SAC |
11 |
Tobała Jakub |
34 |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Al. Racławickie 26 20-043 Lublin |
ks. Paweł Hodorek |
11 |
Walus Maria |
34 |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Al. Racławickie 26 20-043 Lublin |
ks. Tomasz Makarewicz SAC |
12 |
Rakwał Julita |
29 |
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły ul. Wodna 24 23-250 Urzędów |
Andrzej Słowik |
12 |
Wójcik Jacek |
29 |
II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego ul. Ogrodowa 16 20-075 Lublin |
ks. Łukasz Sidor |
13 |
Bałażyk Konstancja |
28 |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Al. Racławickie 26 20-043 Lublin |
s. Małgorzata Serafinko |
14 |
Depta Patryk |
27 |
Zespół Szkół Nr 5 im. Jana Pawła II ul. Elsnera 5 20-854 Lublin |
Jadwiga Budzyńska |
15 |
Antończak Patrycja |
26 |
Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego Al. Racławickie 7 20-950 Lublin |
Anna Klocek |
15 |
Oćwieja Mateusz |
26 |
Zespół Szkół Elektronicznych ul. Wojciechowska 38 20-704 Lublin |
Ireneusz Gnutek |
15 |
Parolej Wiktoria |
26 |
I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Adama Jerzego Czartoryskiego Al. Partyzantów 16 24-100 Puławy |
ks. Damian Matysiak |
16 |
Szczęśniak Kinga |
25 |
Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. Hieronima Łopacińskiego Al. Racławickie 5 20-950 Lublin |
Zbigniew Oziemczuk |
17 |
Rybicka Patrycja |
21 |
Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego Al. Racławickie 7 20-950 Lublin |
Anna Klocek |
17 |
Borkowski Mateusz |
21 |
Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego ul. Jana Długosza 10 A 20-054 Lublin |
Magdalena Kołtyś |
20 |
Witko Kamil |
20 |
Zespół Szkół Rolniczych CKP Pszczela Wola 9 23-107 Pszczela Wola |
Ewa Wachowska |
20 |
Kanclerz Anna |
20 |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 ul. Rzeckiego 10 20-331 Lublin |
Tomasz Saracyn |
19 |
Knap Piotr |
19 |
VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja ul. Adama Mickiewicza 36 20-466 Lublin |
ks. Rafał Furtak |
19 |
Marzęda Nikodem |
19 |
II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja ul. Lubelska 68 21-100 Lubartów |
Łukasz Wasyluk |
19 |
Polski Paweł |
19 |
Zespół Szkół Elektronicznych ul. Wojciechowska 38 20-704 Lublin |
Teresa Próchniak |
20 |
Krzyżak Alicja |
18 |
III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej Pl. Wolności 4 20-005 Lublin |
ks. Andrzej Gęba |
21 |
Błażejczyk Klaudia |
17 |
Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej ul. 1 Maja 82 21-100 Lubartów |
Anna Pankowska-Słomka |
22 |
Grzechnik Monika |
15 |
Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej ul. 1 Maja 82 21-100 Lubartów |
Anna Pankowska-Słomka |
22 |
Lambach Jakub |
15 |
III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej Pl. Wolności 4 20-005 Lublin |
ks. Andrzej Gęba |
22 |
Źrubek Rafał |
15 |
Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego ul. Jana Długosza 10 A 20-054 Lublin |
Magdalena Kołtyś |
23 |
Tkaczyk Sandra |
13 |
VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja ul. Adama Mickiewicza 36 20-466 Lublin |
Jadwiga Kulesza |
Serdecznie zapraszamy po odbiór dyplomów i nagród w dniu 9 marca (piątek), na godzinę 10.00 do Kurii Metropolitalnej w Lublinie (sala konferencyjna, piętro I) następujących uczestników etapu diecezjalnego XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej – „Pokój i nadzieja dla Europy w nauczaniu Benedykta XVI i Franciszka”:
- Marię Wachowicz
- Karola Staszczyka
- Aleksandrę Antoszek
Autorzy dokumentu: -
Słowa kluczowe: -